مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی فلزی در فضای باز

Tomeo

صندلی فلزی در فضای باز در دهه 60 ، طراحان بینایی اولین مبلمان پلاستیکی را توسعه دادند. استعداد طراحان همراه با تطبیق پذیری ماده باعث ضرورت آن شد. هم طراحان و هم مصرف کنندگان به آن معتاد شدند. امروز خطرات زیست محیطی آن را می شناسیم. هنوز تراس های رستوران مملو از صندلی های پلاستیکی است. دلیل این امر این است که بازار جایگزین کمی دارد. دنیای طراحی با تولیدکنندگان مبلمان فلزی کاملاً پرجمعیت است ، حتی گاهی اوقات طرحهای منتشر شده از اواخر قرن نوزدهم را منتشر می کند ... در اینجا تولد Tomeo به وجود می آید: یک صندلی استیل مدرن ، سبک و پشته.

نام پروژه : Tomeo, نام طراحان : Hugo Charlet-berguerand, نام مشتری : HUGO CHARLET DESIGN STUDIO .

Tomeo صندلی فلزی در فضای باز

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.