مجله طراحی
مجله طراحی
کتاب

ZhuZi Art

کتاب مجموعه ای از نسخه های کتاب برای آثار جمع آوری شده از خوشنویسی و نقاشی سنتی چینی توسط موزه هنر نانجینگ ژوزی منتشر شده است. با قدمت طولانی و تکنیک ظریف ، نقاشی ها و خطاطی های سنتی چینی به دلیل جذابیت بسیار هنری و کاربردی خود به گنجینه ای می رسد. در هنگام طراحی مجموعه ، از شکل ها ، رنگ ها و خطوط انتزاعی برای ایجاد یک حساسیت سازگار و برجسته کردن فضای خالی در طرح استفاده شده است. بی دردسر همزمان با هنرمندان در سبک های سنتی نقاشی و خطاطی.

نام پروژه : ZhuZi Art, نام طراحان : ALICE XI ZONG, نام مشتری : ZHUZI Art Center.

ZhuZi Art کتاب

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.