مجله طراحی
مجله طراحی
توزیع داروخانه

The Cutting Edge

توزیع داروخانه برش Edge یک داروخانه توزیع کننده مربوط به بیمارستان عمومی همجوار Daiichi در شهر Himeji ، ژاپن است. در این نوع داروخانه ها مشتری از نظر نوع خرده فروشی به محصولات مستقیم دسترسی ندارد. در عوض داروهای وی پس از ارائه نسخه پزشکی توسط داروساز در حیاط خانه تهیه می شوند. این ساختمان جدید برای معرفی تصویر بیمارستان با معرفی تصویر تیز و تیز مطابق با یک فناوری پیشرفته پزشکی طراحی شده است. این نتیجه در یک فضای مینیمالیستی اما کاملاً کاربردی سفید ایجاد می کند.

فروشگاه گل سرسبد

WADA Sports

فروشگاه گل سرسبد به مناسبت سی امین سالگرد خود ، WADA Sports در حال بازگشت به یک دفتر مرکزی و فروشگاه های پرچمدار تازه ساخته است. در داخل مغازه یک سازه غول پیکر فلزی بیضوی قرار دارد که از ساختمان پشتیبانی می کند. زیر ساختار بیضوی ، محصولات راکت در یک لامپ مخصوص طراحی شده تراز شده اند. راکت ها به صورت سری تنظیم می شوند و به راحتی یکی یکی به راحتی قابل دستیابی است. در بالا ، شکل بیضوی به عنوان نمایشگر انواع راکت های پرنعمت و پرنعمت و مدرن با ارزش از سراسر کشور جمع آوری شده و فضای داخلی مغازه به موزه راکت تبدیل می شود.

دفتر

The Duplicated Edge

دفتر The Duplicated Edge طرحی برای مدرسه آماده سازی ماهواره Toshin در کاوانیشی ژاپن است. مدرسه خواستار پذیرایی ، مشاوره و کنفرانس جدید در یک اتاق باریک 110 مترمربع با سقف کم بود. این طرح فضای باز را نشان می دهد که توسط یک مثلث تیز و پذیرنده اطلاعات تیز تقسیم فضا را به اشخاص کاربردی تقسیم می کند. پیشخوان در یک ورق فلزی سفید به تدریج صعودی پوشانده شده است. این ترکیب توسط آینه های موجود در دیواره حیاط خلوت و یک پانل آلومینیومی بازتابنده روی سقف کپی می شود که فضا را در ابعاد وسیع تر گسترش می دهد.

اتاق نمایش

Origami Ark

اتاق نمایش غرفه چرمی اوریگامی Ark یا Sun Show یک نمایشگاه برای تولید چرم سانشو در هیمجی ژاپن است. چالش ایجاد فضایی بود که بتواند بیش از 3000 محصول را در یک منطقه بسیار محدود به نمایش بگذارد و مشتری را در بازدید از ویترین سالن ، تنوع عظیم محصولات را درک کند. اوریگامی آرک از 83 واحد کوچک از 1.5x1.5x2 m3 در کنار هم بطور نامنظم برای ایجاد یک پیچ و خم بزرگ سه بعدی استفاده می کند و بازدید کننده و تجربه مشابه کاوش در یک سالن جنگل را فراهم می کند.

ساختمان اداری

The PolyCuboid

ساختمان اداری PolyCuboid ساختمان مرکزی برای TIA است ، شرکتی که خدمات بیمه ای ارائه می دهد. طبقه اول توسط محدوده سایت و لوله آب به قطر 700 میلی متر که از زیرزمین سایت عبور می کند شکل گرفته و فضای بنیاد را محدود می کند. ساختار فلزی در بلوکهای متنوع ترکیب ترکیب می شود. ستون ها و پرتوهای از نحو فضا ناپدید می شوند و تصور یک شی را نشان می دهند و در عین حال نمای ساختمان را از بین می برند. طراحی حجمی از لوگوی TIA الهام گرفته شده است که خود ساختمان را به یک نماد نمایندگی شرکت تبدیل می کند.

مدرسه

Kawaii : Cute

مدرسه این مدرسه آماده سازی ماهواره Toshin که در محوطه دبیرستان های دختران همسایه قرار دارد ، محاصره شده است و از یک موقعیت استراتژیک خود در یک خیابان خرید شلوغ برای نمایش یک طراحی آموزشی منحصر به فرد استفاده می کند. طراحی با تطبیق راحتی برای مطالعات سخت و یک فضای آرام برای تفریح ، طبیعت زنانه کاربران را ترویج می کند و یک ماده جایگزین برای مفهوم انتزاعی "کاوایی" که تا حد زیادی توسط دانش آموزان مدرسه استفاده می شود ، ارائه می دهد. اتاق های کلاس ها و کلاس های این مدرسه شکل خانه بام هشت ضلعی را نشان می دهد که در کتاب عکس کودکان نشان داده شده است.