مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران چینی

Pekin Kaku

رستوران چینی مرمت و بازسازی جدید رستوران پکن-کاکو تفسیری مجذوب از آنچه می تواند یک رستوران به سبک پکن باشد ، ارائه می دهد و طرح سنتی و زیبایی تزئینی را به نفع معماری ساده تر رد می کند. این سقف دارای یک Red Aurora است که با استفاده از پرده های رشته ای به طول 80 متر ایجاد شده است ، در حالی که دیوارها در آجرهای سنتی تیره شانگهای درمان می شوند. عناصر فرهنگی از میراث هزاره چینی از جمله جنگجویان ترااکوتا ، خرگوش سرخ و سرامیک های چینی در یک نمایشگر مینیمالیستی برجسته شد و یک رویکرد متضاد برای عناصر تزئینی ارائه داد.

رستوران ژاپنی

Moritomi

رستوران ژاپنی نقل مکان از Moritomi ، رستوران ارائه غذاهای ژاپنی ، در کنار میراث جهانی قلعه Himeji به بررسی روابط بین مادیات ، شکل و تفسیر معماری سنتی است. در فضای جدید سعی شده است الگوی استحکامات قلعه قلعه در مواد مختلفی از جمله سنگهای زبر و جلا ، فولاد روکش شده با اکسید سیاه و تشک های تاتامی باز تولید شود. کف ساخته شده در شن های کوچک با پوشش رزین نشان دهنده قشر قلعه است. دو رنگ ، سفید و سیاه ، مانند آب از بیرون جریان دارد و با عبور از مشبک چوبی تزئین شده درب ورودی ، به سالن پذیرایی می رسد.

اقامتگاه خانوادگی

Sleeve House

اقامتگاه خانوادگی این خانه واقعاً بی نظیر توسط معمار و دانشمند برجسته آدام دایم طراحی شده و اخیراً در مسابقه سال ساخت ساختمان سال معماران آمریکایی-معماران مقام دوم را به دست آورد. خانه 3-BR / 2.5 حمام در چمنزارهای روباز و روتختی قرار گرفته است ، در محیطی که خصوصیات آن را حفظ می کند ، و همچنین نمای چشمگیر دره و کوه. همانطور که عملی است ، ساختار به صورت نمودار به صورت دو جلد مانند آستین تقاطع درک شده است. نمای چوب پایدار با روکش چرمی ، بافتی خشن و آب و هوا را به خانه می دهد ، تفسیری مجدد از انبارهای قدیمی در دره هادسون.

فضای هنری

Surely

فضای هنری این یک هنر است ، گاه به گاه و خرده فروشی همه در یک فضا با هم ترکیب می شوند. از آنجا که این معماری که یک کارخانه تولید قلاب جانبی کشور است ، کار می کند. کل ساختمان ، بافت شفاف دیوار را حفظ می کند ، به عنوان یک بافت لایه ای فضا ، تضاد متفاوتی با خارج ایجاد می کند ، همچنین یک تجربه فضایی را ایجاد می کند. دکوراسیون بیش از حد سخت را رها کنید ، از برخی دکوراسیون نرم برای نمایش استفاده کنید که احساس آرامش ایجاد می کند. تضاد بین ایجاد و مرحله اولیه برای توسعه پایدار فضا در آینده انعطاف پذیرتر است.

مرکز فروش

Shuimolanting

مرکز فروش سبک چینی این مورد سنگ قهوه ای تیره قهوه ای موجود در بازار و خالی بودن نور طبیعی پنجره کف را تصویب می کند و تضاد بین نور و سایه ، مجازی و واقعی را تشکیل می دهد. کوره های چوبی مجازی و آلومینیومی ، تکه های برگ نیلوفر آبی مس در قسمت منظره آب و هنر نصب شخصیت چینی در منطقه استراحت ، نقطه "دادگاه ارکیده جوهر" و "؛ مورد. به طور خاص ، استفاده از مواد جدید از آبله ، در برجسته معمولی فوق العاده ، بلکه به طرز مبتکرانه هزینه سطح را کاهش می دهد.

نمایشگاه سالن حمام

Agape

نمایشگاه سالن حمام برای تمایز از فضای نمایشگاه معمولی ، ما این فضا را به عنوان زمینه ای تعریف می کنیم که می تواند زیبایی کالاها را برجسته کند. با این تعریف می خواهیم یک مرحله زمانی ایجاد کنیم که کالا بتواند خود به خود به خود بدرخشد. همچنین یک محور زمان ایجاد می کنیم تا هر محصول را نشان دهد که در این فضا از زمان های مختلف ساخته شده است.