مجله طراحی
مجله طراحی
مهمان نوازی استادیوم

San Siro Stadium Sky Lounge

مهمان نوازی استادیوم پروژه سالن های جدید Sky فقط اولین گام از برنامه بزرگ بازسازی است که AC میلان و FC Internazionale به همراه شهرداری میلان با هدف تبدیل ورزشگاه سن سیرو در یک تسهیلات چند منظوره قادر به میزبانی همه هستند. رویدادهای مهمی که Milano در جریان EXPO 2015 با آن روبرو خواهد شد. پس از موفقیت پروژه Skybox ، Ragazzi & Partners ایده ایجاد مفهوم جدیدی از فضاهای مهمان نوازی را در بالای غرفه بزرگ استادیوم سن سیرو انجام داده است.

مقیاس کوچک اداری

Conceptual Minimalism

مقیاس کوچک اداری طراحی داخلی به یک مینیمالیسم زیبایی شناختی و در عین حال کاربردی تبدیل نشده است. فضای طرح باز توسط خطوط تمیز ، دهانه های لعاب بزرگ که اجازه می دهد مقدار زیادی از نور روز طبیعی در داخل وجود داشته باشد ، باعث می شود خط و هواپیما به عناصر اساسی ساختاری و زیبایی شناسی تبدیل شوند. عدم وجود زاویه های مناسب ، نیاز به اتخاذ منظره پویاتر از فضا را تعیین می کند ، در حالی که انتخاب یک پالت رنگ روشن همراه با تنوع متریال و بافت ، فضای و وحدت عملکرد را امکان پذیر می کند. پایان های بتونی ناتمام از دیوارها بالا می روند تا تضادی بین سفید نرم و خاکستری خشن اضافه شود.

باغ

Tiger Glen Garden

باغ Tiger Glen Garden یک باغ تامل است که در بال جدید موزه هنر جانسون ساخته شده است. این الهام از یک تمثیل چینی به نام سه خنده از ببر گلن است که در آن سه مرد بر اختلافات فرقه ای خود غلبه می کنند تا وحدت دوستی پیدا کنند. این باغ به سبک سختگیرانه ای به نام karesansui به زبان ژاپنی طراحی شده است که در آن تصویری از طبیعت با چیدمان سنگ ها ایجاد می شود.

بازسازی خلاق

Redefinition

بازسازی خلاق مختصراً این پروژه ، نگه داشتن فضای کوهستان بود ، بدون آنکه از یادآورهای روستایی معمول معمول مسکونی کوهستان نشر شود. این کار نوسازی یک خانه معمولی کوهستانی را در بر داشت. همه چیز در سایت ساخته می شود ، با استفاده از مواد اولیه فلز ، چوب کاج و سنگ معدنی ، نیروی انسانی و تخصص. ایده اصلی این بود که اجازه دهید اشیاء پس از دستیابی به مالکان و استفاده از آنها ، ارزش و احساساتی را پیدا کنند و همچنین با قدرت تحول بخش در ذهن خود طراحی کنند.

رستوران

100 Bites Dessert

رستوران گرفتن نیش به عنوان طرح طراحی ، عکس های گرافیکی ، مدل های دندان ، تصاویر مشهور از سر همه ویژگی های کلیدی در تحریک جوانه های طعم هر مشتری است. از سقف گرافیکی فانتزی قهوه ای و سفید ، گرفته تا دیوار فوق العاده گرافیکی سفید ، گرفته تا دیوار صفحه نمایش محصول مرتب و مرتب ، به همراه 100 آیکون گازگرفتگی که نمایانگر دهه های مختلف هستند ، طعم و طعم طنز سیاه غنی طراحی شده را گیج می کند.

طراحی شرکت

Vivifying Minimalism

طراحی شرکت تحویل این کار ایجاد فضایی معاصر است که در ضمن ارائه درمانهای کلاسیک اسپا ، روشهای درمانی مبتنی بر فناوری پیشرفته را سفارشی می کند. پیشنهاد نتیجه ایجاد فضایی پویا است که ضمن افزودن مفاهیم آشنا از فضای داخلی کلاسیک گرم ، ریاضت آزمایشگاههای علمی را منتشر می کند. الهام بخش از لابی زمینی از فلسفه ذن و طبیعت فرومایه کیهان ناشی شده است. lavaplaster سفید دلایل بالینی و علمی بالینی را نشان می دهد ، شکلات قهوه ای از پالت کلاسیک حاکی از تعبیرهای مطلوب از خواسته های انسان است.