مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران و بار ژاپنی

Dongshang

رستوران و بار ژاپنی دونگشانگ یک رستوران و بار در ژاپنی است که در پکن واقع شده و از بامبو به اشکال و اندازه های مختلف تشکیل شده است. چشم انداز پروژه ایجاد یک محیط ناهار خوری منحصر به فرد با درهم آمیختن زیبایی شناسی ژاپنی با عناصر فرهنگ چینی بود. مواد سنتی با پیوندهای محکم با هنر و صنایع دستی دو کشور ، دیوارها و سقفها را پوشانده است تا یک فضای صمیمی ایجاد کند. ماده طبیعی و پایدار نمادی از فلسفه ضد شهری در داستان کلاسیک چینی ، هفت گانه از باغ بامبو ، و فضای داخلی احساس ناهار خوری در یک بیشه بامبو را برانگیخته است.

خانه

Zen Mood

خانه ذن مود یک پروژه مفهومی است که در 3 محرک اصلی قرار دارد: مینیمالیسم ، سازگاری و زیبایی شناسی. بخش های جداگانه به شکل ها و شکل های متنوعی استفاده می شوند: خانه ها ، دفاتر یا نمایشگاه ها با استفاده از دو قالب می توانند ایجاد شوند. هر ماژول با 3.20 with 6.00 متر چیده شده در 19m arranged در 01 یا 02 طبقه طراحی شده است. حمل و نقل عمدتا توسط کامیون ها انجام می شود و فقط در یک روز قابل حمل و نصب است. این یک طراحی منحصر به فرد و معاصر است که فضاهایی ساده ، سرزنده و خلاق ایجاد می کند که از طریق یک روش سازنده تمیز و صنعتی امکان پذیر است.

خانه

Dezanove

خانه الهام این معمار از چوب بهبود یافته اکالیپتوس "bateas" گرفته شده است. این سکوهای تولید صدف در رودخانه و تشکیل صنعت محلی بسیار مهم در "Ria da Arousa" اسپانیا است. از چوب اکالیپتوس در این سکوها استفاده می شود و پسوندهای این درخت در منطقه وجود دارد. سن چوب پنهان نیست و از چهره های مختلف بیرونی و درونی چوب برای ایجاد احساسات مختلف استفاده می شود. خانه سعی می کند سنت محیط اطراف را قرض کند و از طریق داستانی که در طراحی و جزئیات گفته شده است ، آنها را آشکار سازد.

رستوران

Xin Ming Yuen

رستوران ورودی یک رژه از مواد ، ساختارها و رنگهای متضاد است. منطقه پذیرایی فضایی از آرامش است. الگوهای مشکوک با تزئینات بازیگوش روبرو می شوند. پشت یک منطقه نوار پویا در یک زمینه استراحت است. چراغهای LED با الگوی چینی سنتی ، چینی باعث می شود حس آینده گرایی به وجود بیاید. گذر از یک شبدر بام با ظرافت آراسته محل ناهار خوری است. تزئین شده با تصاویر گل ، کربوهیدرات ماهی ، صفحه های شیشه ای آغشته به رنگ و کابینت گیاهان دارویی باستانی Bai Zi ، یک سفر تصویری در طول زمان و یادگارهای فرهنگی در مد است.

فضای خرده فروشی

Portugal Vineyards

فضای خرده فروشی فروشگاه مفهوم پرتغال Vineyards اولین فروشگاه فیزیکی برای شرکت تخصصی شراب آنلاین است. این فروشگاه واقع در مجاورت دفتر مرکزی شركت ، روبروی خیابان و اشغال 90 متر مربع ، از یك طرح باز و بدون پارتیشن تشکیل شده است. فضای داخلی یک فضای کم نور سفید و کم رنگ با گردش دایره است - بوم سفید برای درخشان و نمایش دادن شراب پرتغالی. قفسه ها با توجه به تراس های شراب در یک خرده فروشی 360 درجه همهجانبه و بدون پیشخوان از دیوارها حک شده اند.

اجتماعی و اوقات فراغت

Baoan - Guancheng Family Fit Bar

اجتماعی و اوقات فراغت خطوط افقی و عمودی برای ایجاد یک شبکه از یکدیگر تلاقی می کنند. هر شبکه یک بستر ارتباطی است که همچنین منبع طراحی نوار ویسکی است. از نظر صرفه جویی در مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست ، طراح از لامپ های صرفه جویی در مصرف انرژی در سراسر نوار استفاده کرده است. به منظور حفظ کیفیت هوا در میله ، این طرح از پنجره هایی از شمال به جنوب استفاده می کند که می تواند از عبور هوای طبیعی اطمینان حاصل کند.