مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی نمایشگاه جهانی نمایشگاه برای اسباب بازی

The Wave

طراحی نمایشگاه جهانی نمایشگاه برای اسباب بازی این طرح با الهام از اصل ژاپنی "آرامش فعال" ، عناصر عقلانی و عاطفی را در یک موجودیت ترکیب می کند. معماری از بیرون به نظر می رسد مینیمالیستی و آرام باشد. هنوز هم می توانید نیرویی فوق العاده احساس کنید که از آن بیرون می آید. زیر طلسم آن ، شما کنجکاوی به داخل فضای داخلی می چرخید. هنگامی که داخل خانه هستید ، خود را در یک محیط غافلگیرکننده پشت سر می گذارید که با انرژی پر شده است و پر از دیوارهای رسانه ای بزرگی است که انیمیشن های پرانرژی و انتزاعی را نشان می دهد. به این ترتیب ، این غرفه به یک تجربه به یاد ماندنی برای بازدید کنندگان تبدیل می شود. این مفهوم تعادل نامتقارن را در طبیعت و قلب قلب زیبایی شناسی ژاپن به تصویر می کشد.

نام پروژه : The Wave, نام طراحان : Alia Ramadan, نام مشتری : Toyota Motors Europe.

The Wave طراحی نمایشگاه جهانی نمایشگاه برای اسباب بازی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.