مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران

pleasure

رستوران لذت زندگی یک هنر. پسوند و ادامه. از طریق گسترش شکل های سقفی و مساحت کف ، و تغییر سطح کانتور ثابت ، که در اینجا به سمت راست می رود یا در آنجا مبهم می شود ، منعکس کننده یک نیروی عملی است که قله ها و دره های زندگی را در بر می گیرد. در حالی که جوی و لایه های بی لایه در حال حرکت است ، تصاویر از زیبایی در فضا ترسیم می شوند. کابین فضا با وجود حفظ تقسیمات محفظه های مختلف ، روان و شفاف است. با ساماندهی ذاتی فضا ، حریم خصوصی در میان محفظه می تواند وجود داشته باشد.

نام پروژه : pleasure, نام طراحان : Yu-Wen Chiu (Vita), نام مشتری : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

pleasure رستوران

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.