مجله طراحی
مجله طراحی
فروشگاه

Family Center

فروشگاه چند دلیل وجود دارد که دیوار جلوی بلند (30 متر) را محصور کرده ام. یکی ، این بود که ارتفاع ساختمان موجود واقعاً ناخوشایند بود ، و من مجوزی برای لمس آن نداشتم! ثانیا ، با محصور کردن نمای جلو ، 30 متر فضای دیوار را در داخل به دست آوردم. طبق مطالعه روزانه آمار مشاهده ای من ، اکثر خریداران فقط بخاطر کنجکاوی تصمیم به ورود به داخل فروشگاه گرفتند و ببینند که چه چیزی در پشت این نما اتفاق می افتد.

نام پروژه : Family Center, نام طراحان : Ali Alavi, نام مشتری : Ali Alavi design.

Family Center فروشگاه

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.