مجله طراحی
مجله طراحی
اقامتگاه

nature

اقامتگاه این خانه برای یک زن و شوهر طراحی شده است. بازگشت به طبیعت. مردم مایل به بیرون رفتن بیشتر ، بیرون از خانه بودن یا اجازه دادن به طبیعت بخشی از زندگی خود هستند تا طبیعت را برای غنی سازی واژگان خانه فراهم کند. نگران نباشید ، طبیعت را در آن جا بگذارید و سوار آن شوید. عناصر غنی و متنوع ، نشان می دهد که چگونه جدایی می تواند در کنار پیچیدگی متراکم وجود داشته باشد ، دقیقاً مانند چندین جنبه گل ، که در نهایت خود را ارائه می دهند ، پس از تفکر زیاد به انتخاب نهایی می پردازند.

نام پروژه : nature, نام طراحان : Yu-Wen Chiu (Vita), نام مشتری : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

nature اقامتگاه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.