مجله طراحی
مجله طراحی
نور جدول

Moon

نور جدول این نور نقش مهمی در همراهی مردم در یک فضای کاری از صبح تا شب دارد. این برنامه با استفاده از محیط کار در ذهن افراد طراحی شده است. سیم را می توان به رایانه لپ تاپ یا پاوربانک متصل کرد. شکل ماه از سه چهارم دایره به عنوان یک نماد طلوع از یک تصویر زمین ساخته شده از قاب ضد زنگ ساخته شده است. الگوی سطح ماه راهنمای یک فرود را در یک پروژه فضایی یادآوری می کند. تنظیمات مانند مجسمه ای در نور روز و وسیله ای سبک است که باعث افزایش تنش کار در شب می شود.

نام پروژه : Moon, نام طراحان : Naai-Jung Shih, نام مشتری : Naai-Jung Shih.

Moon نور جدول

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.