مجله طراحی
مجله طراحی
جدول

Grid

جدول Grid جدولی است که از سیستم شبکه ای ساخته شده است و از معماری سنتی چین الهام گرفته شده است ، جایی که در قسمت های مختلف ساختمان از نوعی سازه چوبی به نام Dougong (دو گونگ) استفاده می شود. با استفاده از ساختار سنتی چوب بهم پیوسته ، مونتاژ جدول همچنین فرآیند یادگیری ساختار و تجربه تاریخ است. ساختار پشتیبانی (Dou Gong) از قطعات مدولار ساخته شده است که به راحتی و بدون نیاز به ذخیره سازی قابل جدا شدن است.

نام پروژه : Grid, نام طراحان : Mian Wei, نام مشتری : Mian Wei.

Grid جدول

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.