مجله طراحی
مجله طراحی
آپارتمان

Nishisando Terrace

آپارتمان این آپارتمان متشکل از 4 خانه سه طبقه با حجم کمتر و در محل نزدیک شهر میانه ایستاده است. شبکه سرو در اطراف ساختمان از حریم خصوصی محافظت می کند و از جلوگیری از تخریب بدنه ساختمان به دلیل تابش مستقیم خورشید جلوگیری می کند. حتی با یک نقشه مربع ساده ، ساخت مارپیچ سه بعدی با اتصال باغ خصوصی در سطح مختلف ، هر اتاق و سالن پله منجر به تغذیه حداکثر حجم این ساختمان می شود. تغییر نمای تخته های سرو و تناسبات کنترل شده ممکن است باعث شود این ساختمان همچنان ارگانیک باشد و با تغییر لحظه ای در شهر مخلوط شود.

نام پروژه : Nishisando Terrace, نام طراحان : Motoki Ishikawa, نام مشتری : MOTOKI ISHIKAWA ARCHITECT AND ASSOCIATES INC..

Nishisando Terrace آپارتمان

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.