مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه چند منظوره

Crab Houses

مجموعه چند منظوره در دشت وسیع دشت سیلزی، یک کوه جادویی به تنهایی، پوشیده از مه اسرارآمیز، بر فراز شهر زیبای سوبوتکا قرار دارد. در آنجا، در میان مناظر طبیعی و مکان افسانه‌ای، مجموعه خرچنگ‌ها: یک مرکز تحقیقاتی، برنامه‌ریزی شده است. به عنوان بخشی از پروژه احیای شهر، قرار است خلاقیت و نوآوری آزاد شود. این مکان دانشمندان، هنرمندان و جامعه محلی را گرد هم می آورد. شکل غرفه‌ها از ورود خرچنگ‌ها به دریای مواج علف الهام گرفته شده است. آنها در شب روشن خواهند شد، مانند کرم شب تاب که بر فراز شهر شناور هستند.

نام پروژه : Crab Houses, نام طراحان : Dagmara Oliwa, نام مشتری : .

Crab Houses مجموعه چند منظوره

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.