مجله طراحی
مجله طراحی
آرم

N&E Audio

آرم در طی مراحل طراحی مجدد آرم N&E ، N ، E نام بنیانگذاران نلسون و ادیسون را نشان می دهد. بنابراین ، او شخصیت های N&E و شکل موج صدا را برای ایجاد یک آرم جدید ادغام کرد. Handcrafted HiFi یک ارائه دهنده خدمات منحصر به فرد و حرفه ای در هنگ کنگ است. او پیش بینی می کرد یک مارک حرفه ای با کیفیت بالا ارائه دهد و بسیار مرتبط با صنعت باشد. او امیدوار است که مردم بتوانند درک کنند که آرم وقتی به آن نگاه می کنند منظور چیست. کلوریس گفت که چالش ایجاد آرم این است که بدون شناختن گرافیک های بسیار پیچیده ، شناخت شخصیت های N و E را آسان تر کنید.

نام پروژه : N&E Audio, نام طراحان : Wai Ching Chan, نام مشتری : N&E Audio.

N&E Audio آرم

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.