مجله طراحی
مجله طراحی
بلندگو

Sperso

بلندگو اسپرسو از دو کلمه Sperm و Sound ناشی می شود. شکل خاص حباب شیشه ای و بلندگو در گودال آن روی سر ، به معنای مانندی و نفوذ عمیق صدا به محیط اطراف ، همانند آتش یک اسپرم نر به تخمک ماده در هنگام جفت گیری است. هدف از تولید صدا و قدرت بالا و کیفیت بالا در محیط اطراف است. این سیستم بی سیم کاربر را قادر می سازد تلفن همراه ، لپ تاپ ، تبلت و سایر دستگاه های خود را از طریق بلوتوث به بلندگو وصل کند. از این بلندگو سقف می توان به خصوص در اتاق نشیمن ، اتاق خواب و اتاق تلویزیون استفاده کرد.

نام پروژه : Sperso, نام طراحان : Nima Bavardi, نام مشتری : Nima Bvi Design.

Sperso بلندگو

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.