مجله طراحی
مجله طراحی
آرم

Vrossis

آرم اصل اصلی این طرح از واژه یونانی باستانی Vrossis گرفته شده است که به معنی تغذیه است. مواد آرایشی پوست را تغذیه نمی کنند ، مواد شیمیایی این کار را نمی کنند. به منظور ترغیب مشتریهای نوری که همه چیز در مورد گیاهان آرایشی و بهداشتی است ، در حرف بزرگ V اضافه شده است. باید یک حرف بزرگ در حرف V به عنوان چیزی تحریک شود که چشم را تحریک کند. بنابراین ، "تاج شاه زنبور عسل" به شکل V نتیجه داد. از رنگهای مختلفی که برای تأکید بر این سریال استفاده شده است. رنگ آبی برای مرطوب کننده و غیره

نام پروژه : Vrossis, نام طراحان : Vrossis, نام مشتری : Vrossis.

Vrossis آرم

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.