مجله طراحی
مجله طراحی
بسته بندی آب نبات

5 Principles

بسته بندی آب نبات 5 اصل یک سری بسته بندی های آب نبات خنده دار و غیر معمول با پیچ و تاب است. این خود فرهنگ پاپ مدرن است ، به طور عمده فرهنگ پاپ اینترنتی و ممتازهای اینترنتی. هر طرح بسته شامل یک شخصیت قابل تشخیص ساده است ، افراد می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند (مرد عضله ، گربه ، عاشقان و غیره) و یک سری 5 نقل قول کوتاه الهام بخش یا خنده دار درباره او (از این رو نام - 5 اصل). بسیاری از نقل قول ها همچنین برخی از منابع پاپ فرهنگی در آنها وجود دارد. بسته بندی بصری منحصر به فرد در تولید اما از لحاظ بصری ساده است و به راحتی به صورت سری قابل گسترش است

نام پروژه : 5 Principles, نام طراحان : Anton Shlyonkin, نام مشتری : Tasty Help.

5 Principles بسته بندی آب نبات

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.