مجله طراحی
مجله طراحی
اسباب بازی

Mini Mech

اسباب بازی با الهام از طبیعت انعطاف پذیر سازه های مدولار ، Mini Mech مجموعه ای از بلوک های شفاف است که می تواند در سیستم های پیچیده ای مونتاژ شود. هر بلوک شامل یک واحد مکانیکی است. با توجه به طراحی جهانی کوپلینگ ها و اتصالات مغناطیسی ، می توان انواع بی پایان ترکیب را ایجاد کرد. این طرح دارای اهداف آموزشی و تفریحی همزمان است. این هدف در جهت توسعه قدرت آفرینش است و به مهندسان جوان این امکان را می دهد تا مکانیسم واقعی هر واحد را به صورت جداگانه و جمعی در سیستم ببینند.

نام پروژه : Mini Mech, نام طراحان : Negar Rezaei & Ghazal Esmaeili, نام مشتری : Singoo Design Group.

Mini Mech اسباب بازی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.