مجله طراحی
مجله طراحی
دستیار آرایش

Eyelash Stand

دستیار آرایش در این طرح استعاره مژه مورد بررسی قرار گرفته است. این طراح معتقد است که مژه زدن تعقیب یک انتظار شخصی است. او یک پایه مژه را به عنوان نمادی از زندگی یا یک مرحله کوچک از عملکرد ایجاد می کند. این پایه با تنظیم موها به طور موقت قبل یا بعد از استفاده ، نماد تعهد یادآور در صبح یا قبل از خواب است. پایه مژه روشی برای به خاطر سپردن آنچه چیزهای بی اهمیت در ماجراجویی روزانه شخصی بوده است.

نام پروژه : Eyelash Stand, نام طراحان : Naai-Jung Shih, نام مشتری : Naai-Jung Shih.

Eyelash Stand دستیار آرایش

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.