مجله طراحی
مجله طراحی
هویت شرکتی

Yanolja

هویت شرکتی Yanolja پلت فرم اطلاعات سفر شماره 1 سئول است که به معنای "سلام ، بیایید بازی کنیم" به زبان کره ای است. این لوگو با فونت san-serif به منظور بیان ساده و عملی طراحی شده است. با استفاده از حروف کوچکتر ، می توانید تصویری بازیگوش و ریتمیک را نسبت به استفاده از کیس های بزرگ جسورانه ارائه دهید. برای جلوگیری از توهم نوری ، فضای بین هر حروف به طرز ظریف تجدید نظر می شود و باعث می شود خوانایی حتی در اندازه کوچک آرم نیز افزایش یابد. ما با دقت رنگهای نئون روشن و روشن را انتخاب کردیم و از ترکیبات مکمل برای ارائه تصاویر بسیار سرگرم کننده و ظاهر شده استفاده کردیم.

نام پروژه : Yanolja, نام طراحان : Kiwon Lee, نام مشتری : Yanolja.

Yanolja هویت شرکتی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.