مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه جواهرات

Imagination

مجموعه جواهرات در دکوراسیونی که توسط یومین کنستانتین ایجاد شده است ، دیگر شاهد تکرار لفظی از طبیعت نخواهیم بود. اشکال او برای چشم ها متفاوت است ، اینها تصاویر از اطلس زیست شناسی نیست ، که در فلزات گرانبها و سنگهای قیمتی اجرا شده اند. اینها مصنوعی هستند که برای تزئین صورت و بدن فرد ایجاد شده اند. برای افزودن هر روز شادی به او. اما ، با ایجاد اشکال در اثر تخیل هنرمند ، آنها زندگی خود را از طریق لمس حمل می کنند. از طریق بافت و خصوصیات لمسی مواد غیر قابل نفوذ ، از طریق پخش نور و سایه روی سطوح آنها.

نام پروژه : Imagination, نام طراحان : Konstantin Yumin, نام مشتری : Konstantin Yumin .

Imagination مجموعه جواهرات

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.