مجله طراحی
مجله طراحی
نشانک

Brainfood

نشانک نشانک های Brainfood یک رویکرد طنزآمیز برای فعالیت خواندن به عنوان "غذا برای مغز" است ، بنابراین ، آنها در قاشق ، چنگال و چاقو شکل می گیرند! بسته به خوانش ، نوع ادبیات ، ممکن است شکل مناسبی را انتخاب کنید. برای داستان های عاشقانه و عاشقانه نشان قاشق را ترجیح می دهید ، برای فلسفه و شعر چنگال را شکل می دهید و برای خواندن های کمدی و اسکی می توانید چاقو را انتخاب کنید. نشانک ها در بسیاری از مضامین ارائه می شوند. در اینجا غذاهای یونانی ، تابستان های یونانی و نقوش یونانی ، به عنوان یک طرح جدید برای سوغات سنتی یونان ، آورده شده است.

نام پروژه : Brainfood, نام طراحان : Natasha Chatziangeli, نام مشتری : Natasha Chatziangeli Design Studio.

Brainfood نشانک

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.