مجله طراحی
مجله طراحی
چهار پایه

Yan

چهار پایه بچه ها همیشه منبع خوبی برای الهام بخش هستند. در اینجا چگونگی الهام گرفتن از چهار پایه یان از آنها ساخته شده است. "یان" به معنی چشم در چینی است. با الهام از دیدگاه بچه ها ، چهار پایه یان ایجاد شده است تا جهان را از چشمان کودک چقدر شگفت انگیز و رنگارنگ نشان دهد. شکل چهار پایه از سطح مقطع چشم گرفته می شود. با استفاده از رنگهای پر جنب و جوش پارچه برای نشان دادن دنیای شگفت انگیز و در تضاد با اکریلیک شفاف روشن ، چهار پایه هویت و چشم انداز چشم نواز خود را خصوصاً با شکل غیر متعارف خود نشان می دهد.

نام پروژه : Yan, نام طراحان : Irene Lim, نام مشتری : Shin.

Yan چهار پایه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.