مجله طراحی
مجله طراحی
بسته بندی برای قوطی سبزیجات

Natures Art

بسته بندی برای قوطی سبزیجات ترکیب طراحی بسته بندی ، تصاویر ترسیم شده دستی را با رنگ هایی مانند قرمز و بنفش ترکیب می کند. درج این رنگ های خاص با تصاویر خط سیاه بر روی بوم سفید در تضاد است و منعکس کننده منشأ طبیعی محصولات داخل قوطی است. مرکز ترکیب کمی در سمت چپ قرار داده شده است و به این وسیله اجازه می دهد تا آرم و توضیحات محصول در سمت راست ظاهر شود. این تصاویر با استفاده از مقدار زیادی از جزئیات ، سبزیجات را توصیف می کنند.

نام پروژه : Natures Art, نام طراحان : Gabriela Chelsoi | CreativeByDefinition, نام مشتری : Gabriela Chelsoi - CreativeByDefinition.

Natures Art بسته بندی برای قوطی سبزیجات

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.