مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی نمایشگاه

AS & Palitra

طراحی نمایشگاه هدف اصلی غرفه AS & PALITRA ارائه تصویر زمینه محصولات این شرکت به عنوان یک عنصر دکوراسیون داخلی در نمایشگاه MosBuild 2016. عنصر غالب مفهوم زیبایی شناسی غرفه کلاه فرنگی است. انتهای تیرهای پشت بام در خارج از پایه قرار گرفته و باعث توهم تغییر شکل داخلی به قسمت بیرونی می شود. فضای غرفه که توسط طاقها و تیرها ، قطعاتی از دیوارها با کاغذ دیواری سازماندهی شده و جلوه باز بودن را ایجاد می کند.

نام پروژه : AS & Palitra, نام طراحان : Viktor Bilak, نام مشتری : EXPOLEVEL.

AS & Palitra طراحی نمایشگاه

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.