مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ

Lunipse

لامپ "Lunipse" مجموعه ای از لامپ های میز ناهار خوری سقف است که با استفاده از شیشه و فولاد فوق خراشیده شده پیچیده شده روی آن با الهام از پدیده گرفتگی ماه به دلیل تغییر نور خورشید توسط جو زمین به مخروط سایه ساخته شده است. هدف این است که نور ماه را به نمایش بگذارید و نمایش ماه گرفتگی را به فضای خانه منتقل کنید. عملکرد و زیبایی زیبایی به هم پیوسته اند و همچنین باعث ایجاد ارتباط عاطفی بین "Lunipse" و کاربر ، نور گسترده تر و انتشار بهتر و اشاعه بهتر می شوند. این آباژورهای جذاب با پوشش استیل حس مدرنیته را به وجود می آورد.

نام پروژه : Lunipse, نام طراحان : Nima Bavardi, نام مشتری : Nima Bvi Design.

Lunipse لامپ

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.