مجله طراحی
مجله طراحی
جدول

la SINFONIA de los ARBOLES

جدول جدول la SINFONIA de los ARBOLES جستجویی برای شعر در طراحی است... جنگلی که از زمین دیده می شود مانند ستون هایی است که در آسمان محو می شوند. ما نمی توانیم آنها را از بالا ببینیم. جنگل از دید یک پرنده شبیه یک فرش صاف است. عمودی به افقی تبدیل می شود و همچنان در دوگانگی خود یکپارچه می ماند. به همین ترتیب، جدول SINFONIA de los ARBOLES، شاخه‌های درختان را به ذهن متبادر می‌کند که پایه‌ای پایدار برای صفحه‌ای ظریف تشکیل می‌دهند که نیروی گرانش را به چالش می‌کشد. فقط اینجا و آنجا پرتوهای خورشید از میان شاخه های درختان سوسو می زند.

نام پروژه : la SINFONIA de los ARBOLES, نام طراحان : Dagmara Oliwa, نام مشتری : FORMA CAPRICHOSA.

la SINFONIA de los ARBOLES جدول

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.