مجله طراحی
مجله طراحی
اسب چوب مقوا

Polypony

اسب چوب مقوا آن را به صورت پولیپونی (از چند ضلعی و اسب) مقوا خود ، یک منبع خارق العاده برای تشویق بازی و تحریک تخیل کودک بسازید. این یک اسباب بازی DIY خلاقانه و بازیگوش است که می توانید با بچه ها درست کنید. این شامل یک ورق مقوایی و یک لوله کاغذی است که سازگار با محیط زیست و 100٪ قابل بازیافت است. دستورالعمل آسان است ، فقط تاشو ، مطابق با اعداد بر روی الگو و لبه ها را با شماره مربوطه چسب بزنید. می تواند توسط هر کسی مونتاژ شود. والدین و فرزندان می توانند برای ساختن اسباب بازی های خود زینت بخشند.

نام پروژه : Polypony, نام طراحان : Sudaduang Nakhasuwan, نام مشتری : Mela.

Polypony اسب چوب مقوا

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.