مجله طراحی
مجله طراحی
تخته اتو

DAZZL360

تخته اتو هیئت مدیره اتو کردن از زمان شروع تغییر نکرده است ، اما برای بسیاری از مردم این وظیفه دشوار تلقی می شود. اتو تابلو Dazzl360 محصولی جدید و خلاقانه است که به طور کلی راه آهن را تغییر خواهد داد. قابلیت چرخش صفحه 360 درجه باعث اتو کردن آسانتر و سریعتر می شود. این سیستم اتو سازی نوآورانه دارای کلیپ مخصوص شلوار مخصوص ، تابلوی جزئیات برای گردن و آستین ، 360 آویز آویز آویز ، چوب لباسی برای پارچه های بعد از آهن ، هشت سطح تنظیم و مکانیزم قفل EZ برای تاشو و ذخیره سازی راحت است.

نام پروژه : DAZZL360, نام طراحان : Lee Kibeom, نام مشتری : DAZZL360.

DAZZL360 تخته اتو

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.