مجله طراحی
مجله طراحی
جاذبه گردشگری

In love with the wind

جاذبه گردشگری قلعه در عشق با باد یک اقامتگاه قرن بیستم است که در ده چشم انداز 10 هکتار در نزدیکی روستای راوادینوو ، منطقه ای در قلب کوه Strandza قرار دارد. از مجموعه های مشهور جهان ، معماری خیره کننده و داستان های الهام بخش خانوادگی بازدید کنید و لذت ببرید. در میان باغهای بتونی آرامش بخش ، از جنگل های جنگلی و کنار دریاچه لذت ببرید و روح افسانه ها را حس کنید.

نام پروژه : In love with the wind, نام طراحان : Georgi Tumpalov, نام مشتری : Renaissance Ltd..

In love with the wind جاذبه گردشگری

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.