مجله طراحی
مجله طراحی
فضای مقدماتی برای نمایشگاه تجارت ساعت

Salon de TE

فضای مقدماتی برای نمایشگاه تجارت ساعت قبل از بازدیدکنندگان از 145 مارک بین المللی ساعت مچی در سالن د TE ، طراحی فضای مقدماتی 1900 متر مربع مورد نیاز بود. برای گرفتن تصور بازدید کننده از سبک زندگی و عاشقانه های لوکس ، "سفر قطار لوکس" به عنوان مفهوم اصلی تدوین شد. برای ایجاد نمایشی ، محل برگزاری پذیرش به یک موضع ایستگاه روز تبدیل شده است که با صحنه سکوی قطار عصر سالن داخلی با پنجره های حمل قطار در ابعاد زندگی که تصاویری از داستان را نشان می دهند ، تبدیل شده است. سرانجام ، عرصه چند کاره ای با صحنه ای از ویترین های برندهای مختلف باز می شود.

نام پروژه : Salon de TE, نام طراحان : Hong Kong Trade Development Council, نام مشتری : Hong Kong Trade Development Council - Creative Department.

Salon de TE فضای مقدماتی برای نمایشگاه تجارت ساعت

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.