مجله طراحی
مجله طراحی
اسباب بازی

Sofia

اسباب بازی این طرح از سبد چوبی اسلوونیایی قرن 19 برای عروسک ها الهام گرفته شده است. چالشی که برای طراحان مطرح شد این بود که یک اسباب بازی که قرن ها قدیمی است ، مجدداً هدف گذاری می شود ، آنرا جذاب ، مفید ، طراحی جالب ، متفاوت و مهمتر از همه ساده و زیبا جلوه می دهد. نویسندگان یک گربه کودک مدرن و قابل حمل مدرن را برای عروسک ها طراحی کردند. آنها شکل ارگانیک به وجود آوردند و نرمی از رابطه کودک و اسباب بازی کودک را نشان دادند. در اصل از چوب و منسوجات ساخته شده است. می توان از آن برای خواب ، حمل و نقل و ذخیره عروسک ها استفاده کرد. این اسباب بازی بازی های اجتماعی را تشویق می کند.

نام پروژه : Sofia, نام طراحان : Klavdija Höfler and Matej Höfler, نام مشتری : kukuLila.

Sofia اسباب بازی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.