مجله طراحی
مجله طراحی
آرم

Sealink Impression

آرم شخصیت چینی 西 با تلفظ xi در طراحی مورد استفاده قرار گرفت و الگوی مربوطه ایجاد شد. این شخصیت مهر سنتی ، تصویری قدرتمند و در عین حال ظریف را ارائه می دهد. تصاویر نشان دهنده ترکیبی از سنت و مدرنیته بود. علاوه بر این ، تصویر طلوع آفتاب مظهر زیبایی شناسی چینی است. برای طلسم ، اندامهایی به آن افزوده شده است که رنگ آن را زنده می کند. استفاده از چشم ها همچنین از زیبایی های شرقی است و بر منشأ فرهنگ تأکید می کند. به این ترتیب ، 西泠 君 'xi lin jun' ، طلسم فروتن ، دوستانه و دوست داشتنی ارائه شد.

نام پروژه : Sealink Impression, نام طراحان : Dongdao Creative Branding Group, نام مشتری : Sealink Impression Group .

Sealink Impression آرم

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.