مجله طراحی
مجله طراحی
آرم

Wanlin Art Museum

آرم از آنجا که موزه هنری وانلین در محوطه دانشگاه ووهان قرار داشت ، خلاقیت ما نیاز به منعکس کردن خصوصیات زیر داشت: یک نقطه مرکزی برای دانشجویان برای افتخار و قدردانی از هنر ، در حالی که جنبه های یک گالری هنری معمولی را دارد. همچنین باید با عنوان "انسان گرایانه" روبرو شد. در حالی که دانشجویان دانشگاه در خط مقدم زندگی خود ایستاده اند ، این موزه هنری به عنوان یک بخش آغازین برای تقدیر از هنر دانش آموزان عمل می کند و هنر با آنها در طول زندگی همراه خواهد بود.

نام پروژه : Wanlin Art Museum, نام طراحان : Dongdao Creative Branding Group, نام مشتری : Wuhan University.

Wanlin Art Museum آرم

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.