مجله طراحی
مجله طراحی
ساعت

Pin

ساعت همه چیز با یک بازی ساده در یک کلاس خلاقیت آغاز شد: موضوع "ساعت" بود. بنابراین ، ساعتهای مختلف دیواری و دیجیتال و آنالوگ بررسی و تحقیق شده است. ایده اولیه با کمترین مقدار ساعت از ساعت شروع شده است. پین هایی که معمولاً در آن ساعت ها آویزان هستند. این نوع ساعت شامل یک قطب استوانه ای است که بر روی آن سه پروژکتور نصب شده است. این پروژکتورها سه دسته موجود را با مشخصات ساعتهای آنالوگ معمولی یکسان می کنند. با این حال ، آنها همچنین شماره های پروژه را نشان می دهند.

نام پروژه : Pin, نام طراحان : Alireza Asadi, نام مشتری : AR.A.

Pin ساعت

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.