مجله طراحی
مجله طراحی
هتل ، اقامتگاه ها ، آبگرم

Hotel de Rougemont

هتل ، اقامتگاه ها ، آبگرم طراحی هتل دو روژمانت که به یک مشتری بین المللی مشهور اختصاص داده شده بود ، نیاز به یافتن زمینه مشترک بین سبک سنتی کلبه های سوئیسی و یک تفریحگاه مدرن لوکس داشت. با الهام از طبیعت اطراف و از معماری محلی ، فضای داخلی به منظور انتقال روح میهمان نوازی آلپ طراحی شده است و با ترکیبی متعادل از قدیمی و جدید ، سنتی را ابداع می کند. مواد طبیعی معتبر و صنایع دستی سنتی دارای یک طراحی تمیز و تمیز هستند ، که در آن جزئیات سفارشی و لوازم روشنایی پیشرفته و به پایان رسیده حس زیبایی از زیبایی را به نمایش می گذارد.

نام پروژه : Hotel de Rougemont, نام طراحان : Claudia Sigismondi, Andrea Proto, نام مشتری : PLUSDESIGN.

Hotel de Rougemont هتل ، اقامتگاه ها ، آبگرم

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.