مجله طراحی
مجله طراحی
روسری

Sirin and Alkonost - the Keepers of life

روسری ترکیب اصلی تصاویر اساطیری سنتی روسیه ، سیرین و آلکونوست ، روی روسری های ابریشمی 100٪ (چاپی ، 11 رنگ) چاپ شده است. سیرین دارای ویژگی های جادویی از طبیعت محافظ ، زیبایی ، خوشبختی بود. آلکونست پرنده طلوع باد و هوا را کنترل می کند. "در دریای اقیانوس ، در جزیره بویان ، بلوط مرطوب و مرطوب وجود دارد." از میان این دو پرنده ، با ساختن لانه خود در بلوط ، زندگی جدیدی را روی زمین آغاز کردند. درخت زندگی به نمادی از زندگی تبدیل شد و محافظت از دو پرنده ، نمادی از خیر ، رفاه و خوشبختی خانوادگی.

نام پروژه : Sirin and Alkonost - the Keepers of life, نام طراحان : Ekaterina Ezhova, نام مشتری : Katja Siegmar.

Sirin and Alkonost - the Keepers of life روسری

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.