مجله طراحی
مجله طراحی
میز چند منظوره

Portable Lap Desk Installation No.1

میز چند منظوره این Portable Lap Desk Installation No.1 به گونه ای طراحی شده است که فضای کاری انعطاف پذیر ، چند منظوره ، متمرکز و مرتب را در اختیار کاربران قرار دهد. این میز از یک راه حل بسیار مناسب برای صرفه جویی در دیوار استفاده می کند و می تواند در برابر دیوار صاف نگه داشته شود. میز ساخته شده از بامبو از براکت دیواری قابل جدا شدن است که به کاربر این امکان را می دهد تا از آن به عنوان میز دامان در مکانهای مختلف منزل استفاده کند. این میز همچنین شامل یک شیار در قسمت بالا است که می تواند به عنوان یک پایه تلفن یا رایانه لوحی برای بهبود تجربه کاربری محصول استفاده شود.

نام پروژه : Portable Lap Desk Installation No.1, نام طراحان : Liyang Liu, نام مشتری : Yois design.

Portable Lap Desk Installation No.1 میز چند منظوره

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.