مجله طراحی
مجله طراحی
کاتالوگ

Classical Raya

کاتالوگ یک چیز در مورد هری رایا - این است که آهنگ های بی موقع رایا از سال گذشته هنوز تا امروز در قلب مردم باقی مانده است. چه راهی بهتر برای انجام همه این کارها با موضوع "کلاسیک رایا"؟ برای بیان ماهیت این موضوع ، کاتالوگ مانع هدیه طراحی شده است تا شبیه به یک رکورد قدیمی وینیل باشد. هدف ما این بود که: 1. به جای صفحات متشکل از تصاویر محصول و قیمت های مربوطه ، یک طرح خاص ایجاد کنید. 2. ایجاد سطح قدردانی از موسیقی کلاسیک و هنرهای سنتی. 3. روح هاری رایا را بیرون بیاورید.

نام پروژه : Classical Raya, نام طراحان : Vincent Teoh Boon Seang, نام مشتری : Giftseries Sdn. Bhd..

Classical Raya کاتالوگ

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.