مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

Tekant

صندلی Tekant به دلیل مصالحی که ساخته می شود و نحوه کار ساختار یک صندلی مدرن است. ذات آن از ترکیب هندسی بررسی استراتژیک سازه ناشی می شود ، و بوجود می آید یک بازی هندسی مثلث ، که باعث می شود Tekant یک صندلی بسیار مقاوم باشد. اثاثه یا لوازم داخلی اثاثه یا لوازم داخلی متاکریلات برای بیان احساس سبکی و شفافیت بصری در نظر گرفته شده است و این ساختار را به عنوان عنصر اصلی صندلی تبدیل می کند. Tekant می تواند با رنگ های مختلف سازه و اثاثه یا لوازم داخلی متاکریلات بازی کند ، بنابراین می توانید ترکیب صندلی Tekant خود را بسازید.

نام پروژه : Tekant, نام طراحان : Sebastian Dominguez Enrich, نام مشتری : Dominguez Sanz + Enrich.

Tekant صندلی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.