مجله طراحی
مجله طراحی
میز قهوه

Papillon

میز قهوه Papillon یک میز قهوه مجسمه سازی اما در عین حال کاربردی است که استفاده از جدول و ذخیره و یا چیدمان کتاب و مجله را به روشی آسان و زیبا حل می کند. یک عنصر مسطح و یکنواخت با ساختار فضایی ترکیب می شود تا به صورت لیبرال در زیر یک شیشه قرار بگیرد ، بنابراین فضای ذخیره ای تمایل را فراهم می کند که همیشه محتوای آن را به نظمی شل می آورد. در حالی که خالی است ، عناصر پشتیبان با هماهنگی تصادفی برگها و کتابهای باز را بیرون می کشند که فقط با ظرافت از طریق خواندن ماده در داخل جمع می شوند.

نام پروژه : Papillon, نام طراحان : Oliver Bals, نام مشتری : bcndsn.

Papillon میز قهوه

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.