مجله طراحی
مجله طراحی
توالت سگها

PoLoo

توالت سگها PoLoo یک توالت اتوماتیک برای کمک به سگ ها در آرامش است ، حتی اگر هوا در خارج از حد طوفان باشد. در تابستان سال 2008 ، در طی تعطیلات قایقرانی با 3 سگ خانوادگی الیانا رجیگوری ، ملوان واجد شرایط ، پوولو را ابداع کرد. به همراه دوستش عدنان آل ماله چیزی را طراحی کرده است که نه تنها به کیفیت زندگی سگها کمک می کند بلکه به افرادی که سالمند یا معلول هستند و قادر به بیرون آمدن از خانه در دوره زمستان نیستند نیز کمک خواهد کرد. این اتوماتیک ، اجتناب از بو و استفاده آسان ، حمل ، تمیز کردن و ایده آل برای کسانی که در آپارتمان ها زندگی می کنند ، برای موتور خانه و صاحبان قایق ، هتل و استراحتگاه ها است.

نام پروژه : PoLoo, نام طراحان : Eliana Reggiori and Adnan Al Maleh, نام مشتری : PoLoo.

PoLoo توالت سگها

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.