مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی لوگو

Buckets of Love

طراحی لوگو طراحی یک شرکت اجتماعی در پنوم پن (کافه آلما) که از طریق کمپین سطل های عشق به نیازمندان کمک می کند. با اهدای مبلغ کمی ، یک میله حاوی مواد غذایی ، روغن ، مایحتاج به اهالی نیازمندان اهدا می شود. هدیه عشق را به اشتراک بگذارید. در اینجا این ایده ساده بود ، با سطل های پر از قلب های گرافیکی که عشق را به تصویر می کشد. با به تصویر کشیدن بیرون ریختن آن ، نشانگر دوش گرفتن نیازمندان با عشق به خوبی است. سطل دارای صورت خندان است که نه تنها گیرنده بلکه فرستنده را نیز روشن می کند. یک ژست کوچک از عشق بسیار پیش می رود.

نام پروژه : Buckets of Love, نام طراحان : Lawrens Tan, نام مشتری : Alma Café (Phnom Penh).

Buckets of Love طراحی لوگو

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.