مجله طراحی
مجله طراحی
لباس نان مدرن

Le Maestro

لباس نان مدرن لو ماسترو با وارد کردن یک "پاشنه ماتریس" تیتانیوم مستقیم لیزر متال (LML Sintered (DMLS)) باعث تغییر کفش کفش می شود. 'پاشنه ماتریس' باعث کاهش جرم بصری بخش پاشنه می شود و تمامیت ساختاری کفش را نشان می دهد. برای تکمیل خون آشام های زیبا ، از چرم دانه ای بالا برای طراحی نامتقارن متمایز فوقانی استفاده شده است. ادغام بخش پاشنه پا به قسمت فوقانی در حال حاضر در یک شبح براق و تصفیه شده تشکیل شده است.

نام پروژه : Le Maestro, نام طراحان : Herman Francisco Delos Santos, نام مشتری : HERMAN FRANCISCO.

Le Maestro لباس نان مدرن

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.