مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی اسباب بازی برنامه چاپ 3D

ShiftClips

طراحی اسباب بازی برنامه چاپ 3D برنامه Toy Maker ShiftClips CAD / CAM یک پلتفرم محصول است که به مخترعین 10 و بالاتر امکان ایجاد و چاپ سه بعدی اسباب بازی های ساختمانی خود را می دهد. رابط کاربری گرافیکی ساده این برنامه به کاربران امکان می دهد فرم ها را روی رایانه لوحی هوشمند توسعه داده و ویرایش کنند ، و تعدادی از اتصال دهنده های سخت افزاری یا کلیپ ها را انتخاب کنید تا با فرم های خود ادغام شوند تا بازیهای پخش شده و تنظیم شده خود را تولید کنند. دوستی کاربر ShiftClips آن را به ابزاری آموزشی ایده آل برای طراحی فرم خلاق و فرآیندهای ساخت محصول تبدیل می کند.

نام پروژه : ShiftClips, نام طراحان : Wong Hok Pan, Sam, نام مشتری : The Hong Kong Polytechnic University, School of Design.

ShiftClips طراحی اسباب بازی برنامه چاپ 3D

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.