مجله طراحی
مجله طراحی
سقف کلاسیک دست ساز

Rayon

سقف کلاسیک دست ساز Rayon یک سقف دست ساز ساخته شده از چوب بلوط جامد در یک اتاق غذاخوری برای یک مشتری خصوصی در مصر است. طراحی و اجرای این اثر هنری کلاسیک فرانسوی تقریباً یک سال زمان برد. ساخته شده توسط صنعتگران مصری آن 4.25 متر در 6.80 متر است ، همه در نقوش چوب بلوط جامد ساخته شده ساخته شده است در حالی که درخشش ساتن و پاتینا برای ایجاد ظاهری پرنعمت خود استفاده می کردند. مفهوم طراحی شبیه به خورشید است که دارای پرتوهای عضلانی مانند است. این پرتوهای به منظور بیرون راندن برگها و شاخه هایی که از استعداد شگرف فرانسوی کلاسیک فرق می کند ، طراحی شده اند.

نام پروژه : Rayon, نام طراحان : Dalia Sadany, نام مشتری : Dezines Dalia Sadany Creations.

Rayon سقف کلاسیک دست ساز

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.