مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

Chair with Belly Button

صندلی صندلی با دکمه شکم یک سری صندلی سبک و قابل حمل است که به کاربران این امکان را می دهد تا از فضاهای اطراف خود مانند پله ها ، کف و یا شمع کتاب ها استفاده کنند تا تجربه ای راحت تر از نشستن را ارائه دهند. طراحی صندلی با ارائه گزینه های غیر منتظره نشستن ، ایده صندلی های معمولی را تعریف می کند. تصویر صندلی ها از یک سناریوی رویایی ناشی می شود - گروهی از شکل های فلاپی و ذوب که در یک فضا پراکنده می شوند. آنها بی سر و صدا در مقابل دیوارها و در گوشه و کنار مانند یاران کوچک که در خواب هستند تکیه می دهند. هر صندلی دکمه شکم مخصوص به خود را دارد تا کمی بازیگوش کند.

نام پروژه : Chair with Belly Button, نام طراحان : I Chao Wang, نام مشتری : IChao Design.

Chair with Belly Button صندلی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.