مجله طراحی
مجله طراحی
ترمینال مهاجرت خودکار

CVision MBAS 1

ترمینال مهاجرت خودکار MBAS 1 به منظور خنثی کردن ماهیت محصولات امنیتی و به حداقل رساندن ارعاب و ترس از جنبه های تکنولوژیکی و روانی طراحی شده است. طراحی با خطوط تمیز که یکپارچه از اسکنر به صفحه نمایش مخلوط می شود ، دوستانه به نظر می رسد. صدا و تصویر در راهنمای صفحه نمایش اولین بار کاربران قدم به قدم از طریق روند مهاجرت استفاده می کنند. پد اسکن چاپ انگشت را می توان برای نگهداری آسان یا تعویض سریع جدا کرد. MBAS 1 محصولی منحصر به فرد است که هدف آن تغییر شیوه عبور از مرزها است و امکان تعامل چند زبان و یک تجربه کاربر بدون تبعیض کاربر را فراهم می کند.

نام پروژه : CVision MBAS 1, نام طراحان : Prompong Hakk, نام مشتری : Chanwanich Company Limited.

CVision MBAS 1 ترمینال مهاجرت خودکار

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.