مجله طراحی
مجله طراحی
انگشتر

Moon Curve

انگشتر جهان طبیعی در حال حرکت است زیرا بین تعادل و هرج و مرج تعادل برقرار می کند. طراحی خوبی از همین تنش ایجاد می شود. خصوصیات قدرت ، زیبایی و پویایی آن از توانایی این هنرمند برای باز ماندن در برابر این مخالفان در حین عمل خلق ناشی می شود. قطعه تمام شده مجموعه انتخاب های بی شماری است که هنرمند انجام می دهد. تمام فکر و هیچ احساسی به کار سخت و سرد نمی انجامد ، در حالی که تمام احساسات و هیچ کنترلی عملکردی ندارند که نتوانند خود را ابراز کنند. درهم آمیختگی این دو بیانگر رقص خود زندگی است.

نام پروژه : Moon Curve, نام طراحان : Mary Zayman, نام مشتری : Mary Zayman.

Moon Curve انگشتر

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.