مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ

Idiomi

لامپ ایدیومی؛ لامپ در سه بعد آن است و مجموعه ای از نور می تواند سناریوهای مختلفی ایجاد کرده و محیط را با یک نور واقعاً جدید غنی سازد. آرزو دارد وسیله ای برای بیان نور باشد. این لامپ مضامین خلوص خط و شکل و همچنین نگین سفید را به یاد می آورد. ایدیومی به نور اجازه می دهد تا انسان را در اعمال روزمره ، احساسات ، احساسات و لحظه ها اسکورت کند. این ، به لطف پتانسیل ابتکاری LED ، می تواند با شرایطی که آن را احاطه کرده است سازگار شود.

نام پروژه : Idiomi, نام طراحان : Nicolò Caruso, نام مشتری : Nicolò Caruso.

Idiomi لامپ

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.