مجله طراحی
مجله طراحی
فود و تافی

Cavendish & Harvey

فود و تافی عمل متعادل بین سنت و مدرنیته. هدف از این کار طراحی یک محصول منحصر به فرد برای یک شرکت نوآور است که خود را به عنوان تولید کننده شیرینی با کیفیت بالا بازسازی می کند. محلول بسته بندی شده و چاپ شده با فویل داغ و یک نجیب بالا و براق است. کانسپت عکس از سبک پارالین های کلاسیک الهام گرفته شده است. گروه هدف جوان تر و مدرن تر با استفاده از رنگ ها و یک تایپوگرافی شل مورد بررسی قرار می گیرد. تیم طراحی گابریل قانون تعادل را تسخیر کرده و مشتری از افزایش فروش راضی است.

نام پروژه : Cavendish & Harvey, نام طراحان : Bettina Gabriel, نام مشتری : gabriel design team.

Cavendish & Harvey فود و تافی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.