مجله طراحی
مجله طراحی
بازی تخته

Boo!!

بازی تخته بو !! یک بازی تخته بزرگ است که برای تشویق جشن تولد برنامه ریزی شده است ، اما با یک نگاه وحشتناک برنامه ریزی شده است. این است که به عنوان یک جعبه کوچک تجزیه پذیر طراحی شده است که تمام ارواح جهان را به تصویر می کشد. در داخل جعبه کوچک ، یک مسابقه بازی بزرگ وجود دارد که همه بچه های مهمانی می توانند با راحتی جمع شوند و بازی کنند. حداقل سنی گروه هدف 6 سال و بالاتر تعیین شده است ، Boo !! به عنوان یک سری از پیاده روها در یک جاده خالی از سکنه طراحی شده است که شامل چندین ماجراجویی و مناطق فعالیت است.

نام پروژه : Boo!!, نام طراحان : Gülru Mutlu Tunca, نام مشتری : 2GDESIGN.

Boo!! بازی تخته

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.